fbpx

Nuotykingi skaitiniai

22
Vas 2020

Su dronu per Mongoliją


✅ MONGOLIJA ✅ 

Su ja toks reikalas, kad vieną kartą jautiesi būdamas Islandijos aukštikalnėse arba išdžiuvusiuose Norvegijos fiorduose, kitą kart – Peru dykumų smėlynuose (tik nesupranti iš kur ta upė dykumoje atsiradusi), trečią kart – JAV kanjonuose. O dar kelias valandas panaršius satelitinius vaizdus žemėlapyje randi labai intriguojančių užuominų, kad gali ten kažkur pavykt rast turistams ir net paklydėliams neregėtų vietų. Ir tuomet tu atlėki į Tanzanijos safarį, kur laukiniai arkliai laksto upe, paleidi droną, tavo žandikaulis atlipęs, seilė varva nuo vaizdų. Tuo metu grupės dalyviai braido toje upėje, arkliai taškosi jiems prieš nosis. NE Į TI KĖ TI NA! Visiškas kosmosas. Tai bent šalis! Jau nekalbu apie vietinius žmones, kuriuos mes sutikome tuose negyvenamuose plotuose! Apie tai, kaip vaikučiai trijų metų vietoj saldainių graužia lašinius virtus, kaip burundukus/mormotus iškeptus kemša desertui, kaip jurtose buržuikes kuria. Galėčiau pasakot ir pasakot.

Jei turite droną ir norite patekt į rojų, jei norite pamatyti įvairiausio kraštovaizdžio šalį iš paukščio skrydžio, tuomet reikia lėkt į MONGOLIJĄ. Aišku, su mumis geriausia! Liepos 9-20. Imam ir be dronų, tinka visiems nuotykiautojams 😅, jūs būsit modeliais.
Info čia: https://nuotykiufabrikas.lt/…/laukine-cingischano-mongolija/.

Čia tik keli kadrai iš tūkstančių. Pažadame, kad pateksite į tokias vietas, kur dar NIEKAS iš Jūsų draugų nebuvo, ką jau kalbėt apie skraidymą ir fotografavimą dronu 😛. Žinoma, tinka ir nieko bendro su dronais neturintiems. Jei neturite drono, galime pagelbėti nusipirkti, patarti, apmokinti. Mūsų draugai “Promaksa – Get the BEST” pagelbės, dar kažkokią nuolaidą su NF slaptažodžiu suraitys. Labai lengvas reikalas, tikrai! Mongolijos danguje mažiau pavojų atsitrenkti į ką nors ir nesunku suvaldyti. Daug sudėtingiau RC mašinėlę namuose valdyti, nes dažniau į stalo kojas trankos 🤩.

Bet pernai droną tai supyliau Mongolijoje. Per kvailumą, kriokly… Visa laimė, kad paskutinė diena buvo 😀. Uch, bet dabar į Mongoliją vešiuosi net 2 dronus!
Lekiam 2020 ir 2021 liepos mėnesiais.
https://nuotykiufabrikas.lt/p…/laukine-cingischano-mongolija

Šitas niekšas krioklys droną užbūrė ir keberiokšt. Na gerai, mano žioplumas buvo, ne krioklys kaltas. Svarbiausia – medžiagą pavyko atgaut!!!

Ar Jūs jau pasiruošę lėkt per visas stepes, dykumas ir kopas? Nes aš tai jau aunuosi batus!

Linkėjimai, Tomas Tumalovicius photography, Nuotykių Fabriko įkūrėjas.


Tags are not defined