fbpx

PORTRETO FOTO KURSAI ŽALIEMS: GREITAI IR NESKAUSMINGAI

ATRAKINK PORTRETO FOTOGRAFIJĄ

Atėjo laikas sugriauti visus portreto fotografijos mitus ir demistifikuoti šitą žanrą. Tam nereikia nei ypatingų nustatymų, nei profesionalių modelių – viskas lengvai ir paprastai. Per tris valandas tapsite „legit“ portreto fotografais ir dovanų: NUSTOSITE BIJOTI PRAKALBINTI PRAEIVIUS GATVĖJE. Ši foto kursų paskaita skirta gražiai draugystės pradžiai su fotosesijos procesu: nebijoti žmogaus, mokėti „prakalbinti“ modelį, rasti gražiausią pozą, pasirinkti tinkamą vietą, suvaldyti šviesą. Kad geriau suprastumėt, apie ką yra portreto fotografija, pabūsite modeliais patys, o iš to dviguba nauda – suprasite, ką jaučia fotografuojami ir turėsite krūvą gražių nuotraukų sau patiems (užtvindysit Facebook, Tinder ir ką tik norit)

KARTU SMAGIAU

Viso kurso metu fiksuosite reportažą, stebėsite, kas vyksta aplink ir ieškosite netikėtų staigmenų iš pažiūros niekuo neypatingoje aplinkoje. Taip pat atliksite tam tikras užduotis – po vieną, po du, o kartais ir visa grupė. Pajausite, koks smagus yra komandinis darbas ir kad kartu yra šimtąkart drąsiau. 🙂 Ateik į kursus iškart su draugu ir mokėkite pigiau!

KAINA

DATOS  (vienkartinė 3 val paskaita)

VILNIUS:
Rugsėjo 20 d. 17.30-20.30

KAUNAS:
Rugsėjo 27 d. 17.30-20.30

KLAIPĖDA:
Rugsėjo 22 d. 17.30-20.30

KĄ VEIKSIME?

fotografijos dirbtuvės

REKOMENDUOJAMA

TURIME PUIKIUS DOVANŲ KUPONUS

Turi draugą ar draugę, kuri(s) slapta svajoja pasimatuoti „portretisto“ batus? Pradžiugink ir padovanok šį kursą! Parašyk mums el.paštu labas@kalbantifotografija.lt ir atsiųsime elektroninį kuponą.

LEKTORIUS – TOMAS TUMALOVIČIUS

Daugybę foto parodų Lietuvoje ir užsienyje surengęs fotografas, fotografijos lektorius (daugiau nei 3000 kursų dalyvių iš viso pasaulio). Penkis metus dirbo oficialiu krepšinio rinktinės fotografu, kaip fotožurnalistas bendradarbiavo su 15min, delfi ir daugybe kitų LT žiniasklaidos priemonių. Fotografavo NBA, Dakare, vestuves Indijoje, Italijoje, Prancūzijoje, daugiau nei 100 vestuvių Lietuvoje, renginius Havajuose, Dubajuje. Kazachstano Forbes žurnalo užsakymu dykumoje fotografavo KZ Forbes 2017 metų verslininką. Surengęs daugybę foto ekspedicijų: Kuboje, Mongolijoje, Indijoje, Maroke, Sicilijoje, Saudo Arabijoje, JAV, Meksikoje ir kitur.

 

Pasitarti galite tel +37069903354 😉 Skambinkite, tikrai pabandysiu atsakyti visus klausimus, nesikuklinkite!

Aktyvus foto gyvenimas vyksta mūsų Facebook puslapyje, prisijunk!

 

 

 

key words: foto kursai fotomokykla fotokursai fotografijos mokykla