fbpx

FOTOKURSAI ŽALIEMS – PAMIRŠK AUTO

 

FANTASTIŠKI KURSAI SU TOMU TUMALOVIČIUMI

Foto kursai visiškai žaliems ir prakutusiems prasideda čia 🙂 Ši vienkartinė paskaita/workshop’as (su daugybe praktinių užduočių) skirta Jūsų įsigilinimui į fotografavimo procesą, technikos pažinimui, skirtingų nustatymų panaudojimui kūrybiškiems sprendimams išgauti. Įsivaizduokite, kad pirmą kartą atsisėdate į automobilį ir nežinote kur vairas, bėgių svirtis, stabdis, kaip jų veikimą sujungti į visumą. Taip ir su fotoaparatu. Jūs investuojate į daiktą, tad labai svarbu investuoti ir į įgūdžius kaip jį valdyti, suprasti veikimo principus. Po to galėsite “raliuoti” :).

Aiškinsimės kokį režimą įsijungti skirtingose erdvėse, kodėl nesustingo judesys, kada fonas gražiai susilies fotografuojant portretą, koks objektyvas jums tinkamiausias pagal Jūsų fotografavimo poreikius, kaip galvoja fotografai bei fotoaparatai ir dar daugybę naudingų klausimų atsakysime. Sužinosite ar visuomet geriau MANUAL režimas, o gal protingas auto (taip, yra ir PROTINGAS auto režimas, kuris dažnai jus išgelbės ir kurį naudoja net profai!). Suvaldysime rankinį režimą.

KAINA

INFO APMOKĖJIMUI:

TOMAS TUMALOVIČIUS, LT577300010079146374, paskirtis: foto kursai žaliems, miestas ir data

DATOS  (vienkartinė 4 val paskaita)

VILNIUS:
BIRŽELIO 20 d. 17.30-21.30
.
KAUNAS:
BIRŽELIO 15 d. 17.30-21.30
.
KLAIPĖDA:
BIRŽELIO 19 d. 17.30-21.30


TURIME PUIKIUS DOVANŲ KUPONUS

Turi draugą ar draugę, kuri(s) slapta svajoja pasimatuoti fotografo batus? Pradžiugink ir padovanok šį kursą! Parašyk mums el.paštu labas@kalbantifotografija.lt ir atsiųsime elektroninį kuponą.

 

REKOMENDUOJAMA

FOTO TECHNIKA

Jei neturite fotoaparato – mielai paskolinsime neturintiems.

Tinka bet kuris sisteminis ar veidrodinis fotoaparatas su rankiniais nustatymais. Jei tai jūsų hobis, tuomet tinka bet kuris objektyvas. Jei ateityje norėtumėte tobulėti ir įgauti darbinių žinių, turėti profesionalių nuotraukų Jūsų portfolio, tuomet reiktų rimtesnio objektyvo, kuris turi bent F/2.8 diafragmą. Jei norėtumėte pasitarti dėl technikos įsigijimo ar nuomos – parašykite, pasistengsime pagelbėti.

LEKTORIUS – TOMAS TUMALOVIČIUS

Daugybę foto parodų Lietuvoje ir užsienyje surengęs fotografas, fotografijos lektorius (daugiau nei 3000 kursų dalyvių iš viso pasaulio). Penkis metus dirbo oficialiu krepšinio rinktinės fotografu, kaip fotožurnalistas bendradarbiavo su 15min, delfi ir daugybe kitų LT žiniasklaidos priemonių. Fotografavo NBA, Dakare, vestuves Indijoje, Italijoje, Prancūzijoje, daugiau nei 100 vestuvių Lietuvoje, renginius Havajuose, Dubajuje. Kazachstano Forbes žurnalo užsakymu dykumoje fotografavo KZ Forbes 2017 metų verslininką. Surengęs daugybę foto ekspedicijų: Kuboje, Mongolijoje, Indijoje, Maroke, Sicilijoje, Saudo Arabijoje, JAV, Meksikoje ir kitur.

 

 

Pasitarti galite tel +37069903354 😉 Skambinkite ar rašykite, nesikuklinkite! Iki greito, Tomas

key words: foto kursai fotomokykla fotokursai fotografijos mokykla