fbpx

Dakaro nuotykis, data: 2023 metų gruodžio 31 – sausio 15

Planuok ateitį ir jau už metų patirk gyvenimo nuotykį! Rezervuok vietą 2024 metų Dakare DABAR!

VIZIJA IR MISIJA:

 • Palaikyti lietuvaičius su gausia trispalvių jūra. Kiek tai jaudulio ir džiaugsmo suteikia ne tik mums, bet ir lenktynininkams. Mūsų vėliavų jūra yra užfiksuota net oficialiame D-a-k-a-r-o filme! D-a-k-a-r-o ekspedicijas jau rengiame 5 metus, tad patirties geros ir blogos turime oi kiek. Paskutiniais metais visos komandos įsiminė, kiek daug gali atvažiuoti lietuvaičių palaikyti savo šalies, lyginant su kitų komandų sirgaliais. Mūsų buvo bene daugiausiai, o jei ne daugiausiai, tai reiškėmės aktyviausiai. Ypač gerai mūsų trispalvę įsiminė po to, kai Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu greičio ruožą įveikė pirmi!
 • Pajausti dakaro nuotykius. Mes ne žiūrovai, o DALYVIAI :D. Variuosite patys. Džipais po Saudi dykumą! Benzingalvių svajonė. Gelbėjome ir Gelažninkui su maistu ir rūbų gabenimu, ir Antano komandą vežiojome po trasą, ir igo2dakr fotografus vežėme gilyn, ir motociklininką vargšą nuvežėm į biuvaką, kurio mocas dykumoje sugedo. Nuotykiai gali būti varginantys, spontaniški, neplanuoti, nuviliantys, džiuginantys, išsunkiantys ir palaiminantys. Bet galutinėje puokštėje – WOW! Tad reikia lengvai ištvermingų ir nestresuojančių nuotykiautojų. Informuoju, jog visada darome asmeninį facecontrollą, tad atsiprašome, jei nepaimsime :). Planas yra, bet jau dabar aišku, kad pagal planą dakare niekas nevyksta :P.
 • Pajausti ir patirti šalies dvasią, gamtą, kultūrą ir pabendrauti su vietiniais žmonėmis. Pakeliui griebsime visus įmanomus turistinius objektus. Kartais išsiskirsime, vieni lėks į dakarą, kiti – lankyti įdomių Saudo Arabijos vietų.
 • Selfiai su Žala, Juknevičium, Vanagu, Gelažninku, Nasseru, Petranseliu ir kitais lenktyninkais. Prižadame! Iš praeitų ralių turime krūvas selfių su Alonzo, Nasseru, Petranselių šeima, Laya Sainz, Sunderlandu, Toby Price ir kt., o ką jau kalbėti beveik apie šeimynines fotosesijas su lietuvaičių ekipažais. 🙂
 • Važiuojame kaifuoti ir gerai leisti laiką. Prisiminkite, kad kartais galios ir posakis: “To have fun you don’t have to have fun”.

DĖMESIO Norime aiškiai iškomunikuoti – per dieną gali tekti nukeliauti ir 400, 500km, tad atidžiai pagalvokite ar tai Jums. Nors keliaujant Namibijoje ar JAV būna ir dar daugiau km :). Ar norite saugiai likti savo komforto zonoje, ar norite įveikti savo d-a-k-a-r-ą, finiše džiaugtis kartu su Lietuvos lenktyninkais ir kažkada anūkams pasakoti apie gyvenimo nuotykį?!??!

Griebkite 🇱🇹, lekiam palaikyti lietuvaičių, pamatyt beveik visą Saudo Arabiją ir, žinoma, patirti savo D-a-k-a-r-ą! 

KELIOS DATOS IR KAINOS: 

PASKUTINĖS VIETOS 

1) gruodžio 31 – sausio 15. VISAS DAKARAS 4800 eur + skrydžiai
2) gruodžio 31 – sausio 8. Pirma pusė DAKARO 2900 eur + skrydžiai
3) sausio 7 – 15. Antra pusė DAKARO 2900 eur + skrydžiai

 

 

*Mes neorganizuojame išvykimo (pinigų už skrydžius nerenkame). iš Lietuvos Skrydžiais pasirūpina arba patys keliautojai (su mūsų rekomendacijomis ir aproovinimu), arba pagelbės mūsų partneriai. Prisijungti galite iš viso pasaulio, ne tik iš Lietuvos.

PLANAS:

 •  3 dienos atvykimui/išvykimui, poilsiui, sostinės aplankymui, įžymybėms ir laisvam laikui. Nors Dakare laisvo laiko kaip ir nekažką :D.
 • 12 greičio ruožų.
 • ±20 dalyvių. Po keturis 4×4 automobiliuose. 2020m lėkėm su naujaisiais baltais landcruiseriais.
 • 3-5 naktys palapinėse dykumoje ar šalia bivako (labai burzgia generatoriai, tai sunku išsimiegoti, tai gal ir toliau apsistosime).
 • Dėl COVID reikalų patekimas į biuvaką – draudžiamas (bet sudealinus keletą reikalų visus penkis metus patekdavome iki šiol, net ir per Covidą).
 • 7/8 nakvynės viešbučiuose.
 • 6000 km per 14 greičio ruožų dienų, t.y. grubiai po 400-500 km per dieną, kartais ir daugiau, mažiau. Kartais nevažiuosime visai (kai biuvakas kelias naktis ten pat). 
 • Patirti, o ne tik pamatyti pravažiuojančius. Tikrai bus situacijų, kur turėsite lenktynininkams parodyti kelią, padėti atsikelti nugriuvusiems, kartu su žurnalistais laukti visų sugrįžtančių, dalintis patirtimis ir įspūdžiais ne tik tarp savų, bet ir tarp komandų.
 • Pateksime į trasas. Tapsite tikra d-a-k-a-r-o dalimi, o ne šiaip žiūrovais. Per buvusias Peru ir Saudi ekspedicijas tiek išlandžiojome greičio ruožus, matėme ir furų virtimus, ir klajones kur pasiklydo dešimtus lenktynininkų.
 • LIVE YOUR DREAMS, DON’T DREAM YOUR LIFE! Che che, lekiam nuotykiauti!

Mūsų komanda

Komandoje turėsime nuotaikingų keliautojų, jogistų, verslininkų, ralistų, fotografų, odontologų ir kitų sričių nuotykiautojų, kuriuos vienija – meilė uotykiams ir D-A-K-A-R-U-I. Subalansuota ir paruošta tiek vyrams, tiek moterims. Pasiruoškite būti vairuotojais, šturmanais, fanais, poilsiautojais, turistais, furistais. Na, paskutinis tik dėl rimo. Žodžiu, lankysim Saudo Arabijos įžymybes ir gaudysime Dakaro azartą.

Moterys Saudi. Lietuvaitės buvo visur sutiktos tolerantiškai. Kavą/ arbatą/ datules valgėme kartu su vyrais, nors arabių ten nebuvo. Taip, moterų ir vyrų segregacija ten labai stipri, tačiau atvykėlėms tai nesudaro jokių nepatogų. Visi buvome priimti lygiai vienodai. Mes gerbėmė jų kultūrą, o jie mūsų. Nereikėjo vilkėti abajų (ilgų moteriškų rūbų), bet su ilgomis rankovėmės buvome beveik visada. Oro sąlygos – šiaurinėje pusėje vėsiau, reikia naktimis ir sriukių ar megztinio rimto, o pietinėje – karšta.

ĮSKAIČIUOTA

Ilgametė D-a-k-a-r-o know how, pažintys su dakaro dalyviais ir žurnalistais, specifinės informacijos gavimas apie trasas, gerus raškus, įdomius įvykius, orientavimasis. Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Pats rimčiausias 4×4 transportas rimtais landcruiseriais ar panašiais visureigiais, vairavimas dykumoje – mes patys vairuojame!!! Traukiame, stumiame, kasame, keičiame ratus. Nakvynės nuo puikių 4-5 viešbučių, vilų, svečių namų iki palapinių. Ne visur Saudi galima rasti komforto.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai (dažnai anksti išvykstame, tad negauname pusryčių, pirksime patys pakeliui parduotuvėse ar degalinėse), pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Na, ir pasikartosime: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

DĖMESIO! COVD ir VIZA

Į Saudo Arabiją galima patekti tik SKIEPYTIEMS ir turint turistinę vizą. Vizos formą galite lengvai ir paprastai užsipildyti internetu. Kaina: 110 eur. Padaro per 10 minučių. Vizos nebūtina spausdintis, ją tiesiog galima turėti telefone. Taip, jos daug kur prireikia, kaip ir paso. Gali paprašyti bet kur ir bet kada. Būkite pasiruošę :).

SVARBU!

KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Lankstus požiūris – privalomas! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Ieškom linksmų nuotykiautojų, bambeklių nepriimam!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

PORTRETO FOTO KURSAI ŽALIEMS: GREITAI IR NESKAUSMINGAI

ATRAKINK PORTRETO FOTOGRAFIJĄ Atėjo laikas sugriauti visus portreto fotografijos mitus ir demistifikuoti šitą žanrą. Tam nereikia nei ypatingų nustatymų, nei profesionalių modelių – viskas lengvai..
VILNIUS | KAUNAS | KLAIPĖDA
Vilnius Kaunas Klaipėda

FOTO KURSAI ŽALIEMS – PAMIRŠK AUTO

  FANTASTIŠKI KURSAI SU TOMU TUMALOVIČIUMI Foto kursai žaliems ir prakutusiems prasideda čia 🙂 Ši vienkartinė paskaita/workshop’as (su daugybe praktinių užduočių) skirta Jūsų įsigilinimui į..
VILNIUS | KAUNAS | KLAIPĖDA